Rychlé vyhledávání akcí

Šťastná země

Místo:Liberecký > Semily > Hrubá Skála
stastnazemearealdetskehriste2

Přírodní dětský areál Šťastná země je vlastně takové hodně veliké dětské hřiště. Je zhotoveno firmou Tomovy parky, takže veškeré atrakce jsou dřevěné.


Přírodní dětský areál Šťastná země je vlastně takové hodně veliké dětské hřiště. Je zhotoveno firmou Tomovy parky, takže veškeré atrakce jsou dřevěné. Najdete zde repliku zámku Hrubá skála s vyhlídkovou věží, sídlo Sněhurky a sedmi trpaslíků, houpačky, prolézačky, klouzačky, lanovky, lezecké stěny či pískové rýžoviště s pravými českými granátky. Nechybí ani trampolíny na skákání. Kromě toho se tu konají originální programy (čarodějnice, gotická bitva, slamák, rajčatová bitva....) podpořené množstvím doprovodných aktivit (o akcích informujeme v sekci "Akce pro děti"). Nechybí ani zařízení s občerstvením.

Šťastnou cestu!

Areál je otevřen od 30.4. do 30.9. každý den v týdnu.
Vstupné je 70,-Kč/osoba.

více info: www.stastnazeme.cz

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


neregistrovany uzivatel - 30.12.2006 11:41

snad se o vydari

 
neregistrovany uzivatel - 30.12.2006 11:41

snad se o vydari

 
neregistrovany uzivatel - 28.7.2008 13:03

Je tam pěkný a mě se tam líbylo

 
neregistrovany uzivatel - 2.4.2007 9:04

Byli jsme, viděli jsme, užili jsme si vrchovatě a bylo to super!!! Dooručuju, dětičky se vyřádí k naprosté spokojenosti. Byli jsme tam v srpnu, kdy tam probíhaly Slavnosti slámy - slaměné sochy, obří hrad z balíků slámy... Akorát těch příšerných vos tam. Divím se, že jsme žádné žihadlo neschytali.

 
neregistrovany uzivatel - 28.5.2007 22:26

Byli jsme s dětmi minulý pátek, ceny vstupného podražily, platí se od dvou let 50 kč za osobu! Děti byly naprosto spokojené, nám dospělákům vadil nedostatek stínu, který byl jen u občerstvení, kde ale nechtěly být logicky děti, takže doporučujui vyjet, když zrovna nepraží....tip pro vás-jsou tam i pískoviště, ale bez lopatek, takže bábovičky s sebou!!Jinak jsme byli spokojeni.

 
neregistrovany uzivatel - 30.12.2006 11:41

je to tam super

 

Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:42:31

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.