Rychlé vyhledávání akcí

Putování Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové

Místo:Královéhradecký > Trutnov > Malá Úpa
pohadkovastezkamalaupajak-se-cert-naucil-smolit-sudy

Putování Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové je název nově otevřené naučné a pohádkové stezky.


Putování Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové je název nově otevřené naučné a pohádkové stezky. Sestává z deseti zastavení zhotovených ze dřeva. Na každém z nich čeká na pocestné jedna Krkonošská pohádka od Marie Kubátové, dětská prolézačka pro hru i odpočinek a plastický ornament. Právě ornamenty jsou zásadní pro hru, které se každý může zúčastnit, pokud si za 30,-Kč zakoupí brožuru s mapkou a informacemi o stezce. Kdo obkreslí do knížečky všech deset ornamentů, dostane za odměnu maloúpský groš. Brožura i groš jsou k mání v informačním středisku na Pomezních Boudách.
Jednotlivá stanoviště stezky netvoří okruh, jsou rozeseta na různých místech Malé Úpy, proto je lepší si pro kompletní projití stezky vyhradit více dní.
Všechny trasy jsou vhodné pro kočárky i cyklisty.

Šťastnou cestu!

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:42:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.