Rychlé vyhledávání akcí

Oáza Maříž

Místo:Jihočeský > Jindřichův Hradec > Cizkrajov
mariz_oaza1

Oáza Maříž je jedinečné místo pro odpočinek a kulturní vyžití. Nachází se ve vesnici Maříž v Jižních Čechách v překrásném kraji lesů, rybníků, malebných vesniček...


Oáza Maříž je jedinečné místo pro odpočinek a kulturní vyžití. Nachází se ve vesnici Maříž v Jižních Čechách v překrásném kraji lesů, rybníků, malebných vesniček, kulturních památek a historických skvostů. Právě tady vzniká autorská originální keramika Maříž. Keramika Maříž je pojmem i ve světě, koupila si ji mimo jiné i islandská zpěvačka Björk.
A co se dá v Oáze Maříž dělat? Především si zde můžete namalovat svůj vlastní hrnek. Můžete si zakoupit keramiku Maříž ve zdejší prodejně a v neposlední řadě se můžete občerstvit v restauraci s krbem, pecí i letní zahrádkou. Jídla jsou inspirována moravskou, českou i rakouskou kuchyní s důrazem na čerstvé suroviny a klasickou domácí přípravu. Děti uvítají hřiště a výběh domácích zvířat. Pro ty, kterým se odtud nechce odjet, je připraven rodinný apartmán i s dětskou postýlkou.

Šťastnou cestu!

Otevírací doba:

Keramická dílna a prodejna
květen – září:
denně (včetně so a ne): 8 - 20 h
říjen – duben:
denně (včetně so a ne): 9 - 17 h

Restaurace:
denně (včetně so a ne): 10 - 22h

více info: www.oaza-mariz.cz

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:42:29

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.