Rychlé vyhledávání akcí
Ententýky.cz

Naučná stezka dlouhá 6 km začíná nedaleko zastávky "Hlubočepy" (tram 12,14; bus 104, 120) a vede podél trati do Malé Chuchle, dále přes Chuchelský háj do Velké Chuchle (bus č. 172).


Naučná stezka dlouhá 6 km začíná nedaleko zastávky "Hlubočepy" (tram 12,14; bus 104, 120) a vede podél trati do Malé Chuchle, dále přes Chuchelský háj do Velké Chuchle (bus č. 172). Jedná se o fyzicky nenáročnou, zrekonstruovanou stezku, vhodnou i pro kočárky. Po cestě potkáte 14 zastávek a na její zdolání budete potřebovat zhruba 2-3 hodiny.
V Chuchelském lesoparku na Vaše děti čeká louka s dětskými prolézačkami, klouzačkou, pískoviště. Určitě milou zastávkou bude také mini zoo, ve které lze spatřit zvěř jako muflony, daňky, perličky, mluvící kafku, různé druhy bažantů, srnky, výra, kozy, ovce, polární lišku, mývala, apod. Můžete posedět na zahrádce v malém bistru s pískovištěm a houpačkou (občerstvení otevřeno so-ne 12-18). Cestou do Malé Chuchle můžete spatřit pár kulturních památek a dominantu Velké Chuchle kostel sv. Jana Nepomuckého.

Šťastnou cestu!

info: www.prazskestezky.cz/barrande

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.