Rychlé vyhledávání akcí

Penzion Konopiště

penzionkonopiste

Uprostřed nádherné přírody v podzámčí nejkrásnějšího z českých zámků můžete najít klid, romantiku, ideální prostředí pro děti a přitom být ve středu České republiky, nedaleko od Prahy a být ve spojení s celým světem, svojí rodinou či firmou přes pokojový PC. Exklusivitou Pensionu Konopiště je nejen jeho poloha na Konopišti, ale také jeho umístění v budově Muzea historických motocyklů. Přes velkou prosklenou výlohu snídaňové místnosti můžete obdivovat krásu části největší české expozice motocyklových veteránů – prohlídka muzea s odborným průvodcem je pro hosty penzionu zdarma.
Děti jakéhokoli věku jsou v tomto pensionu vítány. Všechny apartmány umožňují oddělené spaní dětí v jiné místnosti než spí jejich rodiče. Penzion nabízí možnost zapůjčení dětské postýlky, možnost praní a žehlení. Vedle pensionu je dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami a dětmi velmi oblíbený venkovní akustický telefon.V nejbližším okolí najdete spoustu vyžití pro celou vaši rodinu. Od návštěvy zámků Konopiště a Jemniště, přes cyklistické a pěší výlety v rozsáhlém zámeckém parku či mimo něj, až po koupání, minigolf, tenis či squash v blízkém Benešově. Součástí exteriéru pensionu je 5 zahradních šachovnic, zapůjčení šachových figur je pro hosty pensionu zdarma.

Adresa:Konopiště 30, , Chlístov, Středočeský kraj
Telefon:+420 317 702 658
Email:info@pension-konopiste.cz
Web:www.pension-konopiste.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.