Rychlé vyhledávání akcí

Noc v DDM Ulita

Noc v DDM Ulita

Přijďte si užít zábavu! V žižkovském DDM Ulita se večer 1. února opět otevřou dveře každému, kdo si bude chtít vyzkoušet něco nového. Hudba, tanec, kreativní tvoření a mnoho dalšího, to vše ve formě ukázek jednotlivých kroužků. Na akci nebude chybět dobré občerstvení a na závěr se můžete těšit na zahradní fire show.

Akce probíhá od 18 do 22 hodin formou komentované prohlídky, která startuje každou půl hodinu. V keramické dílně si můžete vyzkoušet práci s hlínou, divadelní kroužek ukáže stínové divadlo. Nahlédnout můžete do místního ateliéru. Pro milovníky únikových her je zde ukázka z únikové hry 20.000 mil pod mořem. Místní Centrum pro předškolní děti přichystá skládačky a šifry, starší děti může zaujmout nabídka tábornických aktivit a dovedností. Počítačová učebna Ulity nabídne ukázku vědeckých a vzdělávacích aktivit. Koho láká spíše sport, může se těšit na netradiční sporty ve velkém sále DDM. Příznivce tance může zaujmout program v malém sále, místní hudebna nabídne možnost vyzkoušet si hru na bicí.

Součástí DDM Ulita je také Beztíže, specializované oddělení pro mladé lidi, kteří jsou ohroženi rizikovými jevy. V rámci Noci v DDM si můžete prohlédnout místní nízkoprahový klub, získat více informací a třeba si zahrát fotbálek či šipky.
Akce se účastní všichni, kteří za DDM Ulita stojí. Budete mít tedy jedinečnou možnost nahlédnout i do zázemí celé organizace a blíže poznat její cíl a smysl.

Věk: od 6 let
Cena: ZDARMA

Věková kategorie:od 6 let
Délka trvání akce:4 hodiny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 18.1.2024 21:39:46

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.