Rychlé vyhledávání akcí

Noc v DDM - Kliknika techniků

Noc v DDM - Kliknika techniků

Máte rádi techniku a chcete svůj mozek nadchnout něčím novým? Vydejte se večer 1. února na Kliniku techniků a objevte možnosti počítačové grafiky, počítačových her nebo se nechte nadchnout ukázkou z vědeckých kroužků. Vyzkoušet si můžete také práci v dílně nebo si v rámci Kůl klubu zahrát deskové hry.

Akce probíhá od 18 do 22 hodin, a to formou komentované prohlídky, která startuje každou půl hodinu. Co na vás čeká? V otevřené dílně si můžete vyzkoušet práci s ručním nářadím a samozřejmě si to, do čeho vložíte svůj čas, energii a vášeň, můžete odnést s sebou domů. V rámci dílny na vás také čeká představení techniky Tiffaniho vytráží. Kůl klub a jeho půjčovna nabízí deskové hry všech úrovní náročnosti, přičemž slova se zde ujme lektor a zároveň vám představí takzvanou hru na hrdiny, která je známá pod pojmem Jeskyně a Draci nebo Dračí doupě (takzvaný „Dračák“). Pro zájemce o počítačovou grafiku bude připravena ukázka programů pro 2D grafiku (Krita, Photopea, Clip Studio Paint) a 3D grafiku (Blender, Unreal). Chybět nebudou ani edukativní editory pro tvorbu počítačových her (Roblox Studio, Ylands Edu, Unreal Engine, Unity). Součástí Kliniky techniků jsou také vědecké kroužky a i ty nabídnou své.

Věk: od 6 let
Cena: ZDARMA
 

Věková kategorie:od 6 let
Délka trvání akce:4 hodiny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 22.1.2024 17:07:32

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.