Rychlé vyhledávání akcí

Industriální stezka

Industriální stezka

Vraťte se o 151 let zpět a prozkoumejte historii areálu DEPO2015. Industriální stezka poutavě a v souvislostech přibližuje architekturu, významné podniky a události areálu DEPO2015.
Průvodcem vám bude například cukrovarnický odborník Hugo Jelínek, strojní inženýr Smola nebo třeba slavný průmyslník a vynálezce František Křižík.

Přesně po 151 letech se veřejnosti otevírá možnost nahlédnout do historie tohoto areálu prostřednictvím Industriální stezky, která poutavě a v souvislostech přibližuje architekturu, významné podniky a události tohoto místa. Celá stezka sestává z celkem 6 označených zastavení, kde si návštěvníci pomocí QR kódu budou moci přehrát krátká videa o daném místě. .

Industriální stezka je přístupná každý den od 10 do 18 hodin.

V nouzovém stavu pouze v úterý a ve čtvrtek 10 - 18 a v sobotu 10 - 15. V ostatní dny a časy je stezka přístupná částečně, tzn. pouze zastavení mimo vnitřní prostory areálu DEPO2015.

Více informací o Industriální stezce naleznete na: https://www.depo2015.cz/co-tu-najdu-99/industrialni-stezka-v-depo2015-a3387

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:Stezka je přístupná denně od 10 do 18 hodin
Akce se koná:

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 27.5.2021 13:48:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.