Rychlé vyhledávání akcí

Zkušební hodiny cvičení pro děti v Monkey's Gym

monkeysgym_ilustrfoto

Začínají zápisy do kurzů cvičení pro děti a není nad to si takový kurz předem vyzkoušet. Pokud hledáte zábavné a kvalitní cvičení pro děti od 6 měsíců do 7 let, vydejte se do moderních profesionálních tělocvičen Monkey´s Gym, které jsou šité speciálně dětem na míru a ukázkové hodiny si tu můžete v září vyzkoušet zdarma!

Lekce v tělocvičnách Monkey´s Gym jsou plné legrace, cvičí se tady na pravém gymnastickém nářadí, hrají se sportovní hry, zkrátka tady rozvíjí malé sportovce ve všech potřebných oblastech. V prostředí, které je speciálně vytvořené dle potřeby malých sportovců, se děti učí dovednostem mnohem přirozeněji. Lekce vedou zkušení lektoři, kteří s nimi cvičí podle odborně vytvořené metodiky, jež podporuje jejich správný pohybový vývoj. Důraz kladou hlavně na zábavnou formu a na kvalitu a pestrost hodin, aby je pohyb především bavil. Tělocvičny Monkey´s Gym nabízejí jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší a od září startují už 21. semestr profesionálních kurzů. Vybírat si můžete z velkého množství lekcí, denně od 9:00 do 19:00. Tělocvičny jsou prosklené, takže rodiče mohou sledovat pokroky svých ratolestí a přitom si dát třeba kávu.

Termín: od 1. 9. 2022

Místo:
Monkey´s Gym Harfa (Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15, Praha 9)
Monkey´s Gym Šestka (OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6)
Monkey´s Gym Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5 –Stodůlky)

Více informací najdete na www.monkeysgym.cz

Věková kategorie:6 měsíců - 7 let
Délka trvání akce:denně od 9:00 do 19:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 9.9.2022 19:07:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.