Rychlé vyhledávání akcí

Zábavné plavání v Juklíku

Zábavné plavání v Juklíku

Jsou vaše děti vodní tvorové? Pak jim udělejte radost a vydejte se do některého z pražských Baby Clubů Juklík na volné hodiny plavání v bazénech s příjemně teplou vodou a nepřeberným množstvím hraček a pomůcek!
Nemáte čas účastnit se pravidelných kurzů plavání s dětmi, přesto byste občas rádi zašli se svým potomkem do bazénu se spoustou pomůcek k vodnímu dovádění? Pak se vydejte do Baby Clubu Juklík na Praze 5 nebo na Praze 10, kde v prosinci pořádají pravidelné hodiny volného plavání. Strávíte s dětmi krásné chvíle a jistě oceníte i celkové prostředí klubu, kde považují za samozřejmost nočníky, přebalovací prostory, klidnější oddělení na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotě v Juklíku dopřát zdarma odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně a dát si dobrou kávu či něco malého k zakousnutí. Počet míst je omezen, rezervace je nezbytná!

Volné plavání v Juklíku na Praze 10 doporučujeme pro děti od 5 měsíců, v Juklíku na Praze 5 pro děti od 18 měsíců. V Juklíku na Praze 5 máme dva bazény. Menší - pro děti od 5 měsíců a větší - pro děti od 18 měsíců. Volné plavání nabízíme pouze ve velkém bazénu. Zázemí na velkém bazénu není tak přizpůsobené malým dětem jako je zázemí na malém bazénu. Pokud u nás prostory znáte a chcete přijít i s menším (mladším než 18 měsíců) dítětem na volné plavání na velký bazén, jste vítáni. Určitě si volné plavání užijete. Teplota vody je stejná. Rozdíl je opravdu jenom ve vybavení v zázemí - ohrádky, přebalovací pulty ...

Termíny: 1. až 21. 12. 2022
Adresa:
Baby Club Juklík, U Jezera 2031, Praha 5
Baby Club Juklík, Přípotoční 1337, Praha 10
Více informací na: https://www.juklik.cz/volne-plavani-2022

Věková kategorie:rodiče s dětmi od 5 / 18 měsíců

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.12.2022 20:33:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.