Rychlé vyhledávání akcí

Volné hodiny plavání v Juklíku

Juklík zve na zábavu na volných hodinách plavání

Máte doma malé vodomily? Pak jim jistě uděláte obrovskou radost, když je vezmete do plaveckého centra Juklík na volné hodiny plavání! Čekat na ně už budou bazény s příjemně teplou vodou a nepřeberným množstvím hraček a pomůcek, které se používají při výuce plavání…
Nemáte čas účastnit se pravidelných kurzů plavání s dětmi, přesto byste občas rádi zašli se svým potomkem do bazénu se spoustou pomůcek k vodnímu dovádění? Pak se vydejte do Baby Clubu Juklík na Praze 5 nebo na Praze 10, kde pořádají pravidelné hodiny volného plavání. Strávíte s dětmi krásné chvíle a jistě oceníte i celkové prostředí klubu, kde považují za samozřejmost nočníky, přebalovací prostory, klidnější oddělení na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotě v Juklíku dopřát zdarma odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně a dát si dobrou kávu či něco malého k zakousnutí. Počet míst je omezen, rezervace je nezbytná!

Místo:
Baby Club Juklík Praha 5 - Stodůlky (U Jezera 2031) a Baby Club Juklík Praha 10 - Vršovice (Přípotoční 1337)
Termín: leden - březen 2024
Více informací: https://www.juklik.cz/volne-plavani -leden-brezen-2024
Kontakt: akce@juklik.cz

Věková kategorie:na Praze 10 je doporučeno pro děti od 5 měsíců, na Praze 5 pro děti od 18 měsíců
Délka trvání akce:30 nebo 60 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.1.2024 11:49:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.