Rychlé vyhledávání akcí

Test the Best 2020 - Test kol a elektrokol Specialized

Test the Best 2020 - Test kol a elektrokol Specialized

Pokračujeme! Není nač čekat, a proto se v letošním roce chystáme s cirkusem Specialized Test the Best do SKIAREÁLU Lipno. Tento oblíbený areál jsme měli v hledáčku již dlouhou dobu, pojďte s námi do Lipna nad Vltavou otestovat naše nová kola. Přijeďte vyzkoušet, jaký jezdec TURBO jste! Nebo jste silničáři? Model VENGE, či TARMAC splní, možná předčí vaše očekávání. Drtíte traily? Přivezeme věhlasný Stumjumper i nezastavitelné Enduro! Že vás zajímá trailový e-bike? Není problém, zkuste, jestli je pro vás lepší výkonem disponující LEVO FSR nebo hravé a lehké nové LEVO SL. Nebo se rádi jen tak projíždíte krásným okolím jižních Čech? Do výběru přidáme nejlehčí městká elektrokola Turbo Vado SL. A to nejlepší nakonec - bylo to tajemství, ale už není... přivezeme také náš nejnovější vlajkový XC model Epic a Epic EVO ve všech velikostech! Máte snad lepší plán, jak strávit červencový víkend?

Testovací časy:

Pátek 10. 7. od 12 - 18h (čtyři testovací bloky)
Sobota 11. 7. od 10 - 17:30h (pět testovacích bloků)
Neděle 12. 7. od 10 - 16h (čtyři testovací bloky)

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 8.7.2020 9:42:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.