Rychlé vyhledávání akcí

Monkey’s Gym zve na zkušební lekce zdarma

Monkey’s Gym zve na zkušební lekce zdarma

Hledáte cvičení pro děti, které je nadchne, mnoho se toho díky propracované metodice naučí, a pohyb pro ně bude především hrou? Profesionální dětské tělocvičny Monkey’s Gym právě otevřely novou pobočku ve Westfield Chodov na Praze 4 a vy se sem můžete vydat na zkušební lekci, která je zcela zdarma!
Děti v Monkey’s Gym na první pohled upoutají krásné a barevné cvičební prvky, rodiče zase bezpečné prostředí. Cvičí se tady v malých skupinkách maximálně 10 dětí a kvalifikovaní a milí lektoři vedou hodiny podle odborné metodiky sestavené s citem pro potřeby malých sportovců. Tělocvična je prosklená a rodiče tak mohou pokroky svých ratolestí pozorovat z komfortního předsálí, zatímco si dají dobrou kávu. Po lekci je nejmenším k dispozici dětský koutek. Monkey’s Gym v nákupním centru Westfield Chodov je už čtvrtou pobočkou těchto profesionálních tělocvičen, které nabízejí jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší od 6 měsíců do 7 let. Nyní můžete vyzkoušet bezplatnou zkušební lekci, díky níž získáte skvělou představu o tom, jak se bude vaší ratolesti zdejší cvičení líbit.

Místo: Monkey’s Gym Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4
Termín: 1. 5.–31. 8. 2023
Více na www.monkeysgym.cz

Věková kategorie:6 měsíců - 7 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.5.2023 17:19:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.