Rychlé vyhledávání akcí

Kurzy ledního bruslení s Monkey´s Gym

Zábavné kurzy bruslení pro děti s Monkey´s Gym

Chcete, aby se vaše dítě naučilo bruslit a ještě při tom zažilo spousty zábavy? I tuto zimu otevírají zkušení trenéři z dětských tělocvičen Monkey's Gym na střeše pražské Galerie Harfa, která se promění v kluziště, oblíbené kurzy bruslení pro děti od 4 let.

Kurzy ledního bruslení s Monkey's Gym jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, protože děti jsou rozděleny do skupinek. Cílem kurzu u začátečníků je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči nebo v rámci volného bruslení již samy zkoušet jízdu na bruslích. Kapacita kurzu je 18 dětí a starají se o ně vždy 4 trenéři. Děti musí být vybaveny vlastními bruslemi, lyžařskou helmou a teplými rukavicemi, chrániče nutné nejsou. Přítomnost rodičů na ledě během výuky není povolena, ale mohou přihlížet, jak jejich děti dělají pokroky…

Místo: Monkey's Gym, Galerie Harfa, Praha 9
Termíny kurzů: neděle 8.1., 15.1., 22.1. a 29.1. 2023 v časech 9.00–9.55, 10.05–11.00 a 11.10–12.05
Více informací: https://www.monkeysgym.cz/novinky/kurzy-ledniho-brusleni-673.html

Věková kategorie:od 4 let
Délka trvání akce:55 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 21.12.2022 11:43:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.