Rychlé vyhledávání akcí

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem

Teribear_maxova_ilustrfoto

Charitativní happening Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem – powered by ŠKODA Auto je virtuální obdobou tradiční sportovně charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou, která je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Stejně jako v loňském roce má i letošní ročník virtuální podobu, TERIBEARA tak nenajdete na konkrétním místě, díky sportovní aplikaci Strava se může zapojit každý a odkudkoliv.

Akce bude ukončena v momentě, kdy bude dosaženo předem dané částky pomoci 10.000.000 Kč, není tedy možné dopředu určit, kdy se to podaří. Výtěžek je každoročně do koruny rozdělen a na transparentním účtu se každý může podívat, jak a komu konkrétně pomohl. 

Letos poprvé je možné pomáhat nejen chůzí či během, ale také jízdou na kole.

Každý si může vybrat, kam peníze získané díky jeho pohybové aktivitě budou směřovat. Okruhů pomoci je celkem 11, jedná se o 10 konkrétních oblastí, 11. okruh pomoci je bez preferencí, kdy se částka rovnoměrně rozdělí mezi všechny oblasti.  Svou pomoc je možné věnovat napřklad rodinám v nouzi, ohroženým těhotným maminkám, maminkám z azylových domů, týraným dětem, nebo mladým lidem z dětského domova. 

I v tomto roce bude zachován princip podpory ze strany veřejnosti formou registračního poplatku. Ten půjde, jako v uplynulých ročnících, formou veřejné sbírky na pomoc dětem a umožní získat více podpory pro aktivity nadace. Výše příspěvku veřejnosti se oproti předešlým rokům nemění, zůstává jednorázově 200 Kč.  Účastníci letošního virtuálního happeningu se můžou registrovat v kategoriích muž, žena a dítě do 12 let. Je možné zúčastnit se také pod hlavičkou týmu nebo rodiny.

Cílem akce je rozhýbat českou veřejnost a zapojit ji do hnutí dobré vůle. Připojit se můžou jednotlivci, rodiny nebo firmy. Nadace pamatovala i na školy, sportovní kluby a dětské domovy, které se pravidelně v hojném počtu zapojovaly. Letos se mohou ve zjednodušeném modu opět přidat. Pro zapojení se stačí si zdarma stáhnout aplikaci Strava a spárovat ji s „teribear leaderboardem“. Postup jak na to, je krok po kroku uveden na www.teribear.cz.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:non-stop do vybrání cílové částky

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.9.2021 14:52:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.