Rychlé vyhledávání akcí

9. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2024

9. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2024

Unikátní závod v kulisách filmového festivalu odstartuje v neděli 2. června v 10:00 u Kongresového centra Zlín a slibuje již tradičně zajímavou trať hlavními zlínskými dominantami jako jsou tovární areál, 21. budova nebo třeba čtvrti s baťovskými domky. Místním, ale hlavně přespolním nabízí příležitost vychutnat si atmosféru závodu v atraktivních zlínských lokalitách s jedinečnou baťovskou architekturou.

Běžci se mohou opět registrovat na tratě půlmaratonu nebo čtvrtmaratonu, na které se mohou vydat jednotlivě nebo jako účastníci štafet. Novinkou proti předchozímu ročníku je kromě čtyřčlenné štafety i štafeta dvojic, do níž se mohou přihlásit dvě ženy, dva muži nebo smíšený pár běžců.

Součástí běžecké neděle je ale již tradičně i oblíbený běh na 1400 metrů. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje Festivalový rodinný běh v 15:00 hodin z náměstí Míru. Více informací na www.zlinskypulmaraton.cz

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 17:00 hodin
Akce se koná:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 26.4.2024 14:49:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.