Rychlé vyhledávání akcí

Sportovní areál Hamr

zaběhlice Hamr

Najdete nás v Praze 10 - Záběhlicích, v přírodě na okraji metropole, u Hamerského rybníka. Na pozemku o rozloze více než 6 hektarů nabízíme sportovní vyžití pro širokou veřejnost. První sportoviště jsme otevřeli na podzim roku 2000 a postupně jsme areál rozšiřovali na dnešních 18 kurtů tenisových, 12 squashových, 2 sály pro aerobik, indoor cycling a ping pong, travnaté plochy na petangue.

Na podzim roku 2008 využili návštěvníci poprvé nové fitness a masáže, v roce 2010 přibylo 6 beachvolejbalových kurtů. Všechna sportoviště jsou vybudována nejmodernější technologií, s maximálním profesionálním přístupem zaměstnanců a zúročením dlouholetých zkušeností. Naším cílem je nabídka těch nejkvalitnějších podmínek pro příjemné, aktivní a bezpečné prožití volného času. Sportovce i nesportující návštěvníky zveme k posezení do rozlehlé samoobslužné restaurace s terasami, zaparkovat mohou na dvou bezplatných parkovištích.

Adresa:Záběhlická, 10000, Praha 10, Praha
Telefon:272 772 762
Email:hamrsport@hamrsport.cz
Web:http://www.hamrsport.cz/zabehlice
Doprava:

metro A (stanice Skalka), C(stanice Pankrác) (BUS č.188
zastávka Pod Vinicí
zastávka V Korytech); tramvaj č.11 (konečná zastávka Spořilov)

Poslední aktualizace: 31.7.2012 11:42:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.