Rychlé vyhledávání akcí

Žluté lázně

Žluté Lázně

Žluté lázně jsou unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a historií. Areál nabízí nejen optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, ale také poskytuje zázemí v oblasti gastronomie a hygieny. Součástí areálu je parkoviště pro 80 vozů. Celý areál je bezbariérový, včetně 2 bezbariérových toalet.

Nabídka sportovišť je nesmírně pestrá: fotbalová klec na písčitém povrchu, osm hřišť na pétanque, stolní tenis, venkovní šachy, nohejbal, šlapadla či loďky. Ve Žlutých lázních vyrostly pod dohledem našich nejlepších reprezentantů 4 kurty na beachvolejbal. Žluté lázně jsou jediným místem v Praze, kde se nachází půjčovna unikátních dračích lodí.

Ke chloubě Žlutých lázní patří dětský koutek s brouzdalištěm, lagunou se šlapadly a mnoha zábavnými atrakcemi. Dětský koutek je díky svému vybavení a velikosti ideálním místem pro uspořádání narozeninových oslav a párty. Dámské i pánské toalety v dětském koutku jsou vybaveny přebalovacím pultem.

V areálu je k dispozici více než 1500 míst k sezení sloužících k občerstvení na pivních terasách, v Modrém baru, MINIbaru nebo v Tančírně. 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Podolské nábřeží 3/1184, 14000, Praha 4, Praha
Telefon:+420 244 462 193
Email:info@zlutelazne.cz
Web:www.zlutelazne.cz
Otevírací doba:

areál: 9:00 - 17:00 (v této době se platí vstupné)

dětský koutek: 9:00 - 20:00 (v této době se platí vstupné)

Vstupné/Cena:

Vstupné do areálu je konzumační, po zaplacení vstupného lze šeky ve stejné hodnotě uplatnit při konzumaci v restauracích a občerstveních, na vstup do dětského koutku a na sportovištích.

Areál: 80,- Kč/dospělí; 50,- Kč/děti, studenti, senioři; 160,- Kč/rodinné vstupné

Dětský koutek: 50,- Kč/osoba nad 100 cm

Parkoviště: 20,- Kč/každá započatá hodina; 100,- Kč/celý den

Pro děti:Možnost přebalování | Bezbariérový přístup | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 28.5.2015 9:52:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.