Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o luxusní zájezd ve Zlatém jablku

SOUTĚŽ O LUXUSNÍ ZÁJEZD VE ZLATÉM JABLKU

Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně pořádá pro své zákazníky soutěž o atraktivní ceny. Výhru má jistou každý, kdo v termínu od 17. do 26. března 2023 nakoupí za alespoň 500 Kč na jedné účtence. Hlavní cenou je pak zájezd v hodnotě 50 tisíc korun od společnosti Limes Travel.

Zapojit se do soutěže ve Zlatém jablku je jednoduché. Stačí nakoupit v termínu trvání soutěže a s účtenkou za nákup v jakékoliv prodejně obchodního centra ve výši minimálně 500 Kč přijít do infokiosku v přízemí prodejní galerie.

Po ověření účtenky hosteskou si zákazník vybere a otevře okénko na soutěžním totemu a hned se dozví, jakou okamžitou výhru získává. K účasti ve slosování o hlavní cenu – luxusní zájezd podle vlastního výběru ve výši 50 000 Kč, je pak potřeba vyplnit soutěžní lístek a vhodit jej do slosovacího boxu. Šťastný výherce zájezdu bude vylosovaný 27. března.

Další informace na www.zlatejablko.cz

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.3.2023 21:03:03

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.