Rychlé vyhledávání akcí

Cesta Časem Šestajovicemi

Cesta Časem Šestajovicemi

Pojďte si pomocí stroje času projít s průvodcem Kubou z budoucnosti různá období a místa v Šestajovicích. Spolek Otevřené fórum občanů Šestajovic vytvořil v Šestajovicích geolokační hru, která se hraje pomocí mobilní aplikace pro chytré telefony Actionbound. Jedná se o "bojovku" s využitím moderních technologií a celá hra je zdarma.
Díky GPS modulu v telefonu hra přesně ví, kde se nacházíte, a podle toho reaguje, komunikuje a zadává úkoly. Kromě toho také měří čas hry, umí pouštět videa, zobrazovat i pořizovat fotografie, komunikovat s vámi hlasově, hodnotit vaše odpovědi na různé otázky a má ještě spoustu dalších funkcí. To vše využívá hra k tomu, aby si "cestovatelé časem" užili trochu zábavy při procházce po Šestajovicích a odnesli si i nějaké nové informace.

Věková kategorie:7 let a více
Akce se koná:
25.8.19 - 31.12.20 Šestajovice - Šestajovice, Středočeský kraj
Cena: aplikace je zdarma

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 27.9.2019 13:07:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.