Rychlé vyhledávání akcí

Barevná party v Butky Parku

Barevná party v Butky Parku

Konec školního roku a začátek prázdnin představují pro děti i rodiče skvělou příležitost k oslavě. Přijďte se s námi v sobotu 22. června rozloučit se školním rokem a s radostí přivítat prázdniny na pestrobarevné akci v Butky Parku v sousedství Galerie Butovice pod taktovkou Marka Fottra, moderátora známého z Hitrádia FM nebo rádia Bonton.

Akce nabídne mnoho zábavných aktivit pro děti všech věkových kategorií. Nejmenší děti (a dost možná i rodiče) roztančí hudební show populární Bibi Bum s lidovými písničkami, které zná každý. Starší děti a dospívající si užijí silent disco či airbrush tetování, naživo pak vystoupí kapela Babes.

Velké finále bude oslavou plnou tance a barev, kdy se do davu účastníků během tanečního reje rozptýlí pestré práškové barvy dodávající energii a vytvářející nezapomenutelné momenty. Připravte se na veselí, tanec a barevnou explozi, která oživí Butky Park jako nikdy předtím!

Galerie Butovice, která je moderním a pulzujícím nákupním centrem nejen pro obyvatele Prahy 5 a 13, rozšířila svoji nabídku a představuje nové nájemce: dlouho očekávanou módní značku C&A, kadeřnictví Salón VIZE, místo pro příjem a výdej Zásilkovny a také nové Bistro Bertíkovo v rámci jejího zábavního venkovního centra Butky Park.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 18:00 hodin
Akce se koná:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.6.2024 18:23:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.