Rychlé vyhledávání akcí

Vydejte se za strašidly po Žižkově a Vinohradech

Zizkovskestrasidelno_kniha_ilustrfoto

Bába na houpací koze, Duch starých časů, Kulhavý pořádkomil Emil, Kulička Pinkďůlek nebo Tříhlavý pes – to je pouze několik postav, se kterými se lze potkat nejen na stránkách nové knihy Pavla Vrány „Žižkovské strašidelno s dotykem Vinohrad,“ ale prý také přímo v ulicích těchto čtvrtí.

S publikací plnou příběhů o podivuhodných bytostech obývajících území Žižkova a Vinohrad, kterou doprovázejí vtipné ilustrace J. F. Palmeho, se můžete vydat po jejich stopách, a tak navštívit i místa, kde jste třeba ještě nikdy nebyli.

Na zadní předsádce knížky je tabulka, do které můžou děti sbírat razítka – symboly strašidel. Ta získají na různých místech Prahy 3, podle toho jakou trasu si naplánují. Výskyt strašidla se pozná snadno - podle zvětšené a viditelně umístěné ilustrace. Pak již jen stačí požádat o razítko do knihy.

Kdo nasbírá pět razítek, získá strašidelné pexeso, po zaplnění deseti políček na děti čekají magnetky - otvíráky, patnáct razítek bude možné směnit za „hrůzostrašné“ tričko a za plný počet dvaceti razítek si ti nejúspěšnější odnesou CD s vybranými pohádkami.

Knihu Žižkovské strašidelno lze zakoupit za 155 Kč na Odboru kultury městské části Praha 3, Lipanská 14, 3. patro. Zde také za příslušný počet razítek získají návštěvníci pěkné strašidelné odměny.

Termín trvání soutěže není na webových stránkách organizátora stanoven.

Organizátor soutěže:  Městská část Praha 3

Více informací: www.praha3.cz

 

 


Datum vložení: 9.2.2013 10:33:13

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.