Rychlé vyhledávání akcí

Templářské slavnosti ve Vsetíně

Templářské slavnosti ve Vsetíně

Do Vsetína se v sobotu 15. srpna vypraví milovníci historie na jubilejní 10. ročník tradičních Templářských slavností. Ten proběhne v sobotu na vsetínském zámku a hvězdárně.

Kejklíře, šermíře, žonglérská vystoupení, středověkou hudbu nebo kuchyni, jízdu na koni, ale i spoustu dalšího nabídne návštěvníkům další ročník Templářských slavností na Vsetíně. Po roce se tak opět Horní náměstí vrátí do časů středověkých templářů a okolí vsetínského zámku ožije nejen historií, ale i dětským smíchem nebo vůní kuchyně.

Těšit se můžete na vystoupení šermířských skupin, kejklířskou show, ukázky pasování na rytíře, ukázky dravých ptáků, lukostřelbu, středověkou kuchyni i na vyhlášeného mistra guláše Karla Jurčíka. Pokud chcete ušetřit 50 Kč za vstupné, dostavte se ve středověkém kostýmu.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 14.8.2020 22:17:11

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.