Rychlé vyhledávání akcí

Narozeninové oslavy v Monkey´s Gym

Monkey´s Gym pořádá narozeninové oslavy pro malé s

Na oslavy svých narozenin vzpomínají děti často celý život. A přesně to je cílem rodičů: připravit jim tak krásnou party, aby na ni jen tak nezapomněly. V profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym na ně čeká skutečně pestrý sportovní a doprovodný program. Po celou dobu oslavy se budou pod vedením zkušených lektorů skvěle bavit a přát si, aby tento mejdan nikdy neskončil…
Narozeninové oslavy v Monkey's Gym jsou plné pohybu, her a zábavy – přesně takové, jaké by měly být. Speciálně sestavený narozeninový program zahrnuje spoustu oblíbených sportovních her a pestrou paletu cviků na gymnastickém nářadí. Děti si mohou užít také malování na obličej, tetování, čokoládovou fontánu, zábavné tvoření nebo dětskou diskotéku. A pokud si budete přát, přijde malému oslavenci osobně popřát maskot tělocvičen – opička Lola. To vše pod taktovkou a za aktivní asistence narozeninového týmu Monkey’s Gym, který myslí i na rodiče – ti mohou v klidu relaxovat v pohodlném předsálí u výborné kávy nebo skleničky oblíbeného nápoje. Takovou oslavu by si přece přál každý!

Termín: 1. července – 31. prosince 2024

Místo:
Monkey´s Gym, Westfield Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4)
Monkey´s Gym, Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9)
Monkey´s Gym, OC Šestka (Fajtlova 1091/1, Praha 6)
Monkey´s Gym, Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5)
Více na www.monkeysgym.cz

Akce se koná:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 10.6.2024 20:12:49

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.