Rychlé vyhledávání akcí

Skiareál Klínovec

skiareal_klinovec_maskot_ilustrfoto

Klínovec jako nejvyšší hora Krušných hor nabízí svým návštěvníkům to pravé sportovní vyžití, ať už se chcete věnovat sjezdovému lyžování nebo rádi vyrazíte na běžkách. Zároveň nabízí výbornou dostupnost, dostatek ubytovacích služeb a kvalitní služby všem svým návštěvníkům. Klínovec je slavný zejména díky skvělým podmínkám pro zimní radovánky, které nabízí pravidelně každý rok. Využít těchto skvělých podmínek k lyžování je možné zejména ve Skiareálu Klínovec, který se snaží pro své návštěvníky připravit fantastické lyžování každý den.

Pro rodiny s dětmi Skiareál Klínovec nabízí:

Dětský miniareál

Dětský miniareál nabízí dětský lyžařský vlek s označením G vhodný pro výuku lyžování. Tento vlek je zcela ZDARMA.

Dětská sáňkařská (bobová) dráha Klínovec

Pro ty nejmenší, „nelyžaře“ byla ve SKIAREÁLU KLÍNOVEC otevřena sáňkařská dráha, která je pravidelně upravována rolbou a naleznete ji kousek od dětského vleku F (GRATIS).

Dětský park PRIMÁČEK u HUGA – NOVINKA

Novinkou této sezóny je Dětský park Primáček u HUGA s pojízdnými koberci, pohádkovým slalomem, různými soutěžemi pro děti a množstvím různého vybavení. Tento nový park se nachází v těsné blízkosti nové moderní lanové dráhy PRIMA EXPRESS – Jáchymovská a díky umělému osvětlení, které je novinkou v České republice, bude hřiště v provozu i pro večerní radovánky Vašich dětí od 16:30 do 18:00 hodin. Tato část bude v tuto dobu vyčleněna pro sjíždění na bobech a sáňkách. Pro zahřátí se budete moci občerstvit teplými nápoji v nově otevřeném APRES SKI BARU nedaleko Primáčkova dětského parku U HUGA. 

Dětská soutěž KIDS CUP

Každoročně ve Skiareálu Klínovec probíhá dětská soutěž pro veřejnost pod názvem KIDS CUP. Soutěž se skládá ze tří závodů Obří slalom, Skicross a Paralelní slalom. První premiérový závod proběhl 16. ledna 2010.

Hlavním cílem vzniku soutěže Kids Cup byla podpora mladých lyžařů a snowboardistů, bez ohledu na to zda-li se tomuto sportu chtějí věnovat závodně nebo jen milují hory a zimní sporty. Soutěž je zaměřena na děti do 15 let, ale závodí u nás i dětičky již od 3 let. Soutěž má několik kategorií: chlapci a dívky do 6 let, chlapci a dívky do 10 let a nejstarší kategorií jsou chlapci a dívky do 15 let. V některých ročnících Kids Cupu byla i kategorie dospělých. Za každý odjetý závod učastníci získávají kromě hodnotných cen, poháru a diplomů také body, které se sčítají a rozhodnou o absolutním vítězi soutěže.

Snowkidz Klínovec – dětský park s krytým pohyblivým pásem

Zkušení instruktoři z lyžařské školy JPK vyučují podle metodiky APUL (Asociase profesionálních učitelů lyžování) která zaručí, že se dítě s lehkostí naučí lyžovat nebo jezdit na snowboardu – vše probíhá hravou a zábavnou formou ve speciálním dětském miniareálu doplněném o pohádkové figurky a další učební pomůcky.

Mimořádné zábavné atrakce Park je vybavený moderními atrakcemi (např. krytým pojízdným pásem) ve standardu světových lyžařských škol – užijete si jedinečnou zábavu a zároveň jsou nejlepším způsobem, jak se efektivně naučit lyžovat.

Dětský koutek v Penzionu MAX – Hlídání dětí

Koutek je velice hezky vybaven a vymalován dětmi oblíbenými pohádkovými postavičkami. Dostatek omalovánek a malovacích potřeb stejně jako bonbónů je samozřejmostí. Najdete zde i bazének s míčky, na hraní puzzle, ponk, dětská kuchyňka, společenské hry, autíčka, panenky na česání, knížky, fotbalovou bránu s míčem a další… Více info na www.maxklinovec.cz. Pro děti od 3 let.

Otevírací doba:
po-ne 9.00 – 18.00

Adresa:Loučná pod Klínovcem 322, 43191, Vejprty, Ústecký kraj
Telefon:+420 474 396 236
Email:infocentrum@klinovec.cz
Web:www.klinovec.cz
Vstupné/Cena:

Rodinné skipasy na Klínovec:

děti do 6 let ZDARMA (platí i pro děti 6 leté do dosažení roku sedmého)
dětské jízdné děti do 16 let
každé další dítě 50% z tarifu dětské jízdenky

RODINNÉ skipasy ceník:
         2+2 DĚTI 2+1 DÍTĚ 1+2 DĚTI 1+1 DÍTĚ
Od 9:00 hodin 1 920 1 640 1 390 1050
Od 11:00 hodin 1 770 1 480 1 270 950
Od 13:00 hodin 1 370 1 060 990 680
 

Ceník hlídání dětí:
1 hod.  – 110,– Kč
Oběd – 100,– Kč
oběd = polévka, hlavní jídlo, nápoj

Poslední aktualizace: 26.2.2015 13:34:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.