Rychlé vyhledávání akcí

Restaurace v Ikea Brno

ikea_brno_restaurace_ilustrfoto

Nekuřácká restaurace v obchodním domě s nábytkem Ikea se nachází v jeho 1. patře. 

 

 

 

Restaurace je velká, ale přesto příjemná. Kuchyně je zaměřená především na severské speciality, ale nechybí ani klasický smažený sýr. Doporučujeme masové kuličky s hranolky nebo lososa. V nabídce nechybí dětské menu, nejčastěji kuřecí řízek s bramborovou kaší nebo bio těstoviny. Možnost vybrat si z různých typů posezení (křeslo, židle, barová stolička), podávají se zde i snídaně. Výběr zeleninových salátů a dezertů. V jedné části je malý dětský koutek bez hlídání (interaktivní tabule na kreslení, případně hračky z dětského oddělení). Koutek je uprostřed „stolu“, takže odsud mají rodiče své děti na dosah, z přilehlé části je na koutek dobře vidět. K dispozici je dostatek dětských jídelních židliček, samozřejmostí je přebalovací pult a nočníky na toaletách. Výbornou vychytávkou je mikrovlnná trouba pro ohřev vlastní stravy pro nejmenší děti. V přízemí OD lze využít velký hlídaný dětský koutek. 

ikeabrno_restaurace_koutek_ilustrfoto

Za tento tip děkujeme Pavle Jaklové.

Adresa:Skandinávská 4, 60200, Brno, Jihomoravský kraj
Telefon:+420 848 848 848
Web:www.ikea.cz
Otevírací doba:

denně 8:30-21:00

Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 7.8.2014 12:23:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.