Rychlé vyhledávání akcí

Rybaření - Nenuda

rybareni_nenuda_ilustrfoto

Petrův zdar!

Že nevíte, co to znamená? No to je přece speciální pozdrav rybářů. Rybáři jsou zase speciální skupina lidí, co vstávají ještě za tmy, aby mohli jít k rybníku či řece, rozložit si tam stoličku, napíchnout návnadu na háček a nahodit. Pak jen čekají, rozjímají, kochají se a když mají štěstí a dobrý "čuch", tak jim za chvíli začne "ťukat" a pak "zabere"! To jsou hnedka čilí a upovídaní. Když se jim podaří něco ulovit, sousedi rybáři hned zvědavě nakukují a ptají se, co že to je. A pak rybář šťastlivec rybu odháčkuje, dá si jí do "vezírku" nebo jí dá "pusu" a pustí jí zpět do vody s přáním "Pošli další".

Zaujalo Vás to? Pak se sejdem u vody! Ne, nebojte, na ryby se může chodi i za dne. Na vstávání brzy ráno máme ještě spoustu času. Ale nezapomeňte, že rybaření není jen o chytání ryb. Je to i o péči o ryby a rybník, výrobě prutu, rozpoznávání druhů ryb a jejich přípravě k vaření a pečení.

Erája 

Doba trvání kurzu:září - listopad a duben - červen; 1 setkání = 90 minut
Počet dětí v kurzu:max. 10 dětí
Věková kategorie:8 - 13 let
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 11.9.2013 22:25:09

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.