Rychlé vyhledávání akcí

Příměstský tábor s vařením podle Chefparade a Světa zdraví

Příměstský tábor s vařením podle Chefparade a Světa zdraví

Dopoledne vaření, odpoledne zábava.

Vařit budeme dopoledne v Chefparade v Holešovické tržnici v Praze podle zásad zdravé výživy a receptů Světa zdraví. 
 

Každý den si děti připraví oběd a 2 svačiny z tradičních i méně tradičních surovin s minimem cukru a tuku. Jak jim chutnaly vlastnoručně uvařené pochoutky vám jistě večer rádi sdělí. Děti se naučí, že zdravé jídlo nemusí být nudné a může chutnat skvěle. Připravovat jídla budeme společně s naším profesionálním kuchařem a s výživovým poradcem Světa zdraví. Kromě vaření se budeme učit i nakupovat a orientovat v obchodech s potravinami nebo na tržnici.
Odpoledne je pak zaměřené na pohybové venkovní aktivity.

Domů si děti odnesou kuchařské zástěry, recepty, vlastnoručně vyrobený dárek pro rodiče a hlavně se stanou vašimi platnými pomocníky při nákupech i v kuchyni.

Termín: 22. – 26. 8. 2016 od 9.00 hod. do 17.00 hod.

Místo: Chefparade, Bubenské nábřeží 306/13, budova 36, Praha 7 – Holešovice

Doporučený věk: 10 let
Cena za pět dní je 2 900 Kč.

Cena zahrnuje suroviny v hodnotě 1600 Kč, náklady na přípravu obědů, dopoledních a odpoledních svačin, pitný režim a samozřejmě odborné vedení a zajištění doplňkového programu.

 

Proč jsme se pustili do organizování táborů

Protože díky Světu zdraví víme, že každé 3. dítě v ČR má nadváhu a každé 7. je obézní. 20 % dětí jí častěji než jednou týdně ve fastfoodu. 25 % jí nejraději nezdravé hamburgery, párky v rohlíku, brambůrky a sladkosti. 55 % dává přednost slazeným nápojům. 27 % dětí tráví denně více než dvě hodiny u počítače a 14 % sportuje jen při školním tělocviku. Zlepšeme společně zdraví další generace Čechů. Dejte svým dětem šanci na lepší život. Na život bez obezity a civilizačních chorob, jako je třeba cukrovka II. typu.

Věková kategorie:10 let
Délka trvání akce:denně 9:00 - 17:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.6.2016 9:55:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.