Rychlé vyhledávání akcí

Letní sportovní příměstské kempy pro děti

Letní sportovní příměstské kempy pro děti

Během tohoto léta jsme si pro vaše ratolesti připravili letní sportovní kempy v Praze. Kempy probíhají vždy od pondělí do pátku během celého léta a je možné si vybrat ze čtyř druhů kempů. Prvním je florbalový kemp, kde mohou děti rozvíjet své florbalové dovednosti. Druhým je multisportovní, kde si užijí mnoho různých sportů, jak těch klasických, tak i sportů o kterých nejspíš ani neslyšeli. Třetím druhem jsou aerobikové kempy, tam si děti budou moct zacvičit na hudbu a objevit krásu aerobiku. V neposlední řadě nabízíme také Adventure kempy, kde děti zavítají do těch nejlepších zábavných parků v Praze, vyzkouší si některé netradiční sporty a zahrají si s námi mnoho her.

Ať si vyberete kterýkoliv z našich kempů, vězte, že si vaše děti užijí léto, na které jen tak nezapomenou. Všechny kempy jsou vedeny zkušenými a odbornými vedoucími. V rámci každého z kempů jsou pro děti připravené zábavné soutěže, neobvyklé zážitky, občerstvení, diplomy a památeční trička.

Věková kategorie:3-15 let
Délka trvání akce:5 dní

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.4.2023 21:23:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.