Rychlé vyhledávání akcí

Letní příměstský filmový tábor Muzea Karla Zemana

Letní příměstský filmový tábor Muzea Karla Zemana

Hledáme mladé režiséry pro rozšíření tvorby Karla Zemana. Pro malé i velké dobrodruhy pořádáme letní filmové příměstské tábory i v roce 2021!
Tento rok budou mít děti navíc možnost natáčení v tematických interiérech. Letošním tématem jsou totiž Fantaskní světy Karla Zemana. Děti zažijí filmový týden plný zábavy, výletů a natáčení. Díky filmovým trikům se budou vracet v čase, proletí se na Měsíc nebo se z nich stanou nejobávanější lupiči všech dob. Navíc si natočí vlastní snímek, například Ukradenou tramvaj, Cestu do novověku nebo Vynález spásy. Poslední táborový den budou pozváni rodiče a sourozenci na slavnostní „kino“ premiéru, pro kterou děti připraví plakáty i vstupenky. Více informací se dozvíte na webových stránkách Muzea Karla Zemana.

Program každý všední den od 8:30 do 18:00 hodin.

Věková kategorie:7 - 15 let
Délka trvání akce:5 dní
Akce se koná:
5.7.21 - 27.8.21, kromě soboty neděle Muzeum Karla Zemana - Praha 1, Praha
Cena: 4500,- Kč

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.5.2021 21:18:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.