Rychlé vyhledávání akcí

Letní příměstské tábory 2023

Letní příměstské tábory 2023

Co je příměstský tábor?
TÁBOR VE MĚSTĚ, kdy mají děti přes den aktivní program a večer se vrací domů. Tento typ tábora uvítají nejen pracující rodiče, ale i ti, kteří chtějí, aby jejich děti čas trávili aktivně. Tento tábor je vhodný i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický pobytový tábor zvládly.
Během programu se děti podívají nejen po Praze, ale i za hranice města. Děti poznávají přírodu, kulturu, navštěvují různé akce, objevují nové věci, hrají hry a baví se. Děti mají na starost dva vyškolení vedoucí, kteří připravují program vždy dopředu a práce s dětmi je baví.
Pro děti je přichystaný program na celý týden. Každý den jsou děti na menším výletě ať již dopoledne či odpoledne, který se střídá s hrami v klubovně nebo na hřišti. Pro děti je zajištěn teplý oběd každý den, kromě dne celodenního výletu, který je naplánovaný i za hranice Prahy. Děti se mohou těšit na bazén/koupaliště, návštěvu kina/divadla/festivalu, muzea či výstavy.

Tento tábor je vhodný i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický pobytový tábor zvládly.

Dítě je možné přihlásit i na několik týdnů/turnusů příměstských táborů. Zároveň je možné vybrat i konkrétní dny nebo kombinaci týdne a dnů. Vše se specifikuje v přihlášce.  

Věková kategorie:5 - 13 let
Délka trvání akce:Po - Pá 8:00 - 17:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.4.2023 21:10:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.