Rychlé vyhledávání akcí

KEMP v CAMPu

KEMP v CAMPu

Příměstský tábor pořádaný Centrem architektury a městského plánování (CAMP) se vrací. Vloni jsme navrhovali osídlení nového ostrova, letos se pustíme do proměn jedné konkrétní parcely uprostřed centra Prahy.

Napsalo vaše dítko už potřetí Ježíškovi o řezačku na polystyren? Má celé dny slepené prsty od lepidla a v pokojíku se tajně snaží hasit vápno? Pokaždé, když se vrátíte z papírnictví, brečíte nad utracenou částkou? Tak skvělé. Vaše dítě je naprosto dokonalý účastník příměstského kempu.

Na táboře si děti ve skupině vyzkouší navrhnout vlastní projekt tak jako architekti a městští plánovači. Kromě toho ale budou zkoumat různé materiály, podívají se na několik krátkých filmů, absolvují bojovku a zacvičí si jógu.

Příměstský kemp povedou čtyři zkušené lektorky: Jana Kostelecká, Silvie Luběnová, Tereza Keilová a Martina Požárová. Jedna je kunsthistorička, jedna je ilustrátorka a dvě jsou architektky. Těsíme se na vám v CAMPu!


Termín: 24. – 28. 8. 2020 (od 9.00 do 17.00 hodin)
Věk dětí: 9-15 let
Maximální počet dětí: 15
Zápisné: 2900 Kč
V ceně zápisného je 2x svačina a 1x oběd.
Přihlášky: edu@ipr.praha.eu

Věková kategorie:9-15 let
Délka trvání akce:denně 9:00 - 17:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 26.6.2020 20:27:56

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.