Rychlé vyhledávání akcí

Výletní jízdy na mladějovské úzkokolejce

Výletní jízdy na mladějovské úzkokolejce

Navštivte jedinečnou úzkokolejku o rozchodu pouhých 600 mm! Pravidelné jízdy výletních vlaků vedených historickou parní lokomotivou se konají vybrané soboty v květnu, červnu, každou prázdninovou sobotu a vybrané soboty v září.
Čtyřikrát denně odjíždějí výletní vlaky z Mladějova na Moravě na Novou Ves u Kunčiny (kratší výlet) nebo až do konečné stanice Hřebeč doly (delší výlet). Ačkoliv je mladějovská úzkokolejka dráhou původně průmyslovou, vede její trať krásnou přírodou po úbočí Hřebečovského hřbetu.

V cíli své cesty můžete absolvovat krátkou provázenou prohlídku památek na místní hornickou činnost: portálu dolu Hugo Karel na Nové Vsi a areálu bývalého důlního komplexu na Hřebči. A po návratu zpátky do Mladějova můžete pokračovat návštěvou expozic Průmyslového muzea Mladějov nebo obědem v občerstvení U parního stroje.
 

Jízdní řád vlaků 2020

jízdní řád platí v sobotu 4., 11., 18. a 25. července, 1., 8., 15. a 22. srpna 2020


Další jízdní řády (mimořádné dny)

V neděli 27. září 2020 (Den mladějovské železnice) platí jízdní řád speciální jízdní řád.
V sobotu 30. května, 13. a 27. června, 12. září 2020 platí jízdní řád Jarní jízdy.
V neděli 5. a v pondělí 6. července 2020 platí jízdní řád Sváteční jízdy.
V sobotu 29. srpna 2020 platí jízdní řád Bitva.

Věková kategorie:Všechny věkové kategorie

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.7.2020 21:50:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.