Rychlé vyhledávání akcí

Veronika Knytlová: Kaleidoscope

Veronika Knytlová: Kaleidoscope

Přijďte se naladit. Vydechnout a nadechnout. Zažít příjemný pocit souznění s okolním parkem, ale i rytmem svého srdce. Cílem hodinové session je nechat se vést a věnovat se pozorování zcela obyčejných věcí. Tak obyčejných a samozřejmých, že jsme se už odnaučili je vnímat. Přijměte pozvání na workshop všímavosti a inspirativní performanci keřů, laviček, ptáků, puklin ve zdi, večerního setmění i třeba vlastních tkaniček od bot. A pokud budete chtít, i sebe sama. Do uší si u nás namícháte přímo podle své chuti takovou hudbu, která vás naplní. Povede vaše oči i celé tělo. Všechno kolem je najednou choreografie, tanec, všechno je hra.

S SEBOU: mobil a sluchátka
Vhodné pro děti (věk neomezený, pro kompletní zážitek je potřeba vlastní mobil a sluchátka)

Režie a choreografie: Veronika Knytlová
Sound design: Martin Tvrdý
Tvorba webu: Tomáš Javůrek
Performují: Taro Tamura, Aneta Bočková, Neviditelné děti / studenti HAMU: Eliška Švecová, Jana Štofaniková, Kateřina Vernerová, Kristýna Koudelová, Olesya Sydorenko
Producent: Mind Move, z. s.
Partner: HAMU
Podpořil: Státní fond kultury ČR

 

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:60 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 15.9.2023 14:10:09

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.