Rychlé vyhledávání akcí

Velký knižní bleší trh

Velký knižní bleší trh

Tisíce knih po 5 korunách, skvosty ze soukromých knihoven, možnost prodeje i Vašich knih a k tomu služby antikváře zdarma.

Již potřetí vás zveme na akci, jejímž smyslem je zachránit co nejvíce krásných knih, poslat do oběhu knihy, které už moc dlouho otálejí ve Vašich knihovnách, a užít si pohodový kulturní víkend. Velký KNIŽNÍ bleší trh proběhne v sobotu 7. března od 9 do 18 hodin a v neděli 8. března od 9 do 12 hodin v kulturním domě v Hořicích na Šumavě.
 
Pro nakupující: Můžete se těšit na tisíce knížek pro děti i dospělé, na beletrii i naučné za symbolických 5 korun za kus.

Máte zájem prodat či darovat vlastní knihy? Knížky, které chcete darovat, přijímáme od 17. února. Knížky si také můžete sami prodávat nebo nám je svěřit do komise. Ve všech případech doporučujeme nás předem kontaktovat.

Služby antikváře pro vás. Pro všechny účastníky blešího trhu bude v sobotu od 8 do 14 hodin na místě k dispozici zkušený antikvář, který Vám ochotně ocení Vaše knihy, případně od Vás některé odkoupí.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.3.2020 22:17:05

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.