Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoční víkend ve Zlatém jablku

VELIKONOČNÍ VÍKEND VE ZLATÉM JABLKU

Pestrý velikonoční program si pro své návštěvníky v sobotu 8. a v neděli 9. dubna připravilo obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Zejména ti malí se mohou těšit na tvořivé dílničky, zavítat do hrací zóny se zvířátky nebo obdivovat řemeslnou zručnost u dobových stánků. V sobotu navíc atmosféru dokreslí cimbálová muzika Valašsko.

Zdobení vajíček několika výtvarnými technikami, pletení pomlázky, výroba zajíčků ze slámy nebo ruční tisk velikonočních přání – to vše si mohou 8. a 9. dubna vyzkoušet návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko. Řemeslné stánky s tvořivými dílničkami budou otevřené vždy od 10 do 16 hodin. Všechny své výtvory si pak děti mohou s sebou odnést na památku domů.

Velikonoční atmosféru dokreslí jarní květinová výzdoba, obsluha stánků bude oděna do staročeských kostýmů a na sobotu pozvali organizátoři i cimbálovou muziku Valašsko.

Kromě čtyř stanovišť s tradičními řemesly bude připravena také hrací zóna se zvířátky, která bude připomínat farmu na jaře. Vstup na veškerý program je zdarma.

Další informace na www.zlatejablko.cz.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 16:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.4.2023 17:34:10

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.