Rychlé vyhledávání akcí

Vánoční rodinný jarmark Uzlíku

Vánoční rodinný jarmark Uzlíku

Již podruhé se můžete těšit na jarmark plný originálních výrobků od tvůrců z Plzeňského kraje. Přijďte nasát vánoční atmosféru. Čekají vás vánočních dobroty, nespočet hand made dárků, workshopy nejen pro děti a hudební vystoupení, fotokoutek i hrací koutek pro děti. Vstupné je dobrovolné.
Zapište si do diářů neděli 15.12.2019 a přijďte na druhý rodinný jarmark, který pořádá spolek Uzlík v autobusové hale DEPO 2015.

Na jarmark si užují především na rodiny s dětmi, ale na své si přijde každý, kdo má rád originální hand made dárky, výrobky, které jsou v souladu s přírodou, nebo kvalitní potraviny. Na Vánoce u nás určitě něco pořídíte!
Nebudou chybět dílničky pro děti, dětský koutek a další překvapení. Program a vystavovatele budeme postupně odhalovat v události.


Akce je zdarma, v prostoru bude umístěna kasička a dobrovolné příspěvky budou investovány do knih pro děti a rodiče do našeho komunitního centra.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.12.2019 20:42:33

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.