Rychlé vyhledávání akcí

Týden duchů v zoo

duchovev zoo_ilustrfoto.jpg

Zveme vás do ZOO Dvůr Králové na oblíbenou podzimní akci Týden duchů, která bude probíhat od 20. října do 28. října.Strašidelnou atmosféru navodí magické městečko Tiébélé, obživlý duch z Afriky, ale také stovky vydlabaných dýní rozzářených svíčkami, které si návštěvníci mohou sami vytvořit přímo v zoo dle své fantazie.
Chybět nebudou ani dýňové nadílky pro zvířata nebo noční pozorování netopýrů.
Zoo bude v těchto dnech otevřena od 9.00 do 18.00 a v provozu bude i lanový park Katika Miti.
Zoo bude vyzdobena dýněmi, které se  večer rozsvěcí a zpříjemňují tak podzimní atmosféru. K dispozici budou dýně i pro návštěvníky, kteří si mohou vyřezat vlastního „ducha“ a přispět tak sami ke strašidelné atmosféře v zoo. Dýně dostávají celý týden i zvířata. Některá na hraní, některá k jídlu.V podzimním období jsou zvířata velmi aktivní, krásu zoo umocňuje paleta barevného listí a tisíce oranžových dýní.

 

Věková kategorie:pro všechny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 28.10.2019 20:12:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.