Rychlé vyhledávání akcí

Strašidelná čertovka

Strašidelná čertovka

Vyjeďte si s dětmi na netradiční večerní plavbu po Čertovce, během které potkáte hned několik malostranských strašidel a prozkoumáte z lodičky tajemná zákoutí nejkrásnějšího říčního kanálu Prahy. Nechte se vtáhnout do světa pražských pověstí a poplujete po Vltavě v místech, kde pražská strašidla pořádají své reje. Průvodce na lodi vám bude dělat vodník a společnost obstarají bubáci a jiné nadpřirozené bytosti vyprávějící pověsti a příběhy o svých smrtích i životech.
Akce je vhodná pro rodiny s dětmi.

Lodička vyplouvá každých 15 minut mezi 17:30 a 18:30. Doba trvání jedné plavby je 30 minut. V případě velkého zájmu budou přidány další časy plaveb.

Lístek na osobu stojí 220 Kč.

Vstupenky zakoupíte online na https://bit.ly/19_8_Certovka.

Vstupenky je nezbytné zakoupit předem, nikoliv na místě v den akce.

Sraz vždy 10 min. před začátkem plavby na dvoře Muzea Karla Zemana u mamuta.
Na palubu není možné vzít si kočárek. Po dohodě na místě před plavbou je možné kočárek nechat v prostorách Muzea. Pokud bude sedět dítě z kočárku na klíně dospělého vstup zdarma bez lístku.
Aktuální informace o akci v události na muzejním facebooku @muzeumkarlazemana.
Strašidelnou Čertovku pořádá Muzeum Karla Zemana ve spolupráci s Muzeem pražských pověstí a strašidel.

Věková kategorie:3 roky a více
Délka trvání akce:30 minut / plavba

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 31.7.2020 13:16:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.