Rychlé vyhledávání akcí

Šestajovická šifrovačka

Šestajovická šifrovačka

V Šestajovické šifrovačce si zkusíte rozluštit různé druhy rekreačních šifer, ale také se dozvíte i něco z historie a budoucnosti šifrování. Díky systému nápověd mohou do cíle dojít všichni, takže je tato hra vhodná i pro začátečníky, kteří nemají se šifrováním žádné zkušenosti. Ale jen ti nejzkušenější to zvládnou bez nápověd.

Celá hra je zdarma a je vhodná pro 2-5 členné týmy. Je určená především pro dospělé, ale děti cca od 10ti let se také zvládnou zapojit do dílčího řešení úkolů. Hru můžete absolvovat jako jeden tým nebo pokud je vás více, můžete vytvořit více týmů a soutěžit mezi sebou. S baterkami lze šifrovačku absolvovat i jako noční bojovku.

Pro spuštění hry je nutné si do chytrého telefonu (s operačním systémem Android nebo iOS) nainstalovat aplikaci Actionbound, která je zdarma ke stažení na Google Play i na APP Store - aplikace je v češtině. Po stažení hry do aplikace již není potřeba internetové připojení, vše funguje offline. Ale pokud máte mobilní internet, funguje hra i online. 

Více informací na stránkách http://www.otevrenesestajovice.cz/hra2

Věková kategorie:10 let a více
Délka trvání akce:nepřetržitě
Akce se koná:
20.8.20 - 31.12.21 Šestajovice - Šestajovice, Středočeský kraj
Cena: zdarma

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 1.9.2020 12:04:03

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.