Rychlé vyhledávání akcí

Saunový důl Agricola opět otevřen

Saunový důl Agricola opět otevřen

Společně s lázeňskou sezónou v Jáchymově ožilo i lázeňské centrum Agricola a jeho dveře se opět otevřeli hostům bazénu a sauny.
Lázeňské centrum Agricola se návštěvníkům otevřelo 30. května. K plavkám si přibalte i zatím povinnou roušku, povinné zůstávají nadále  dvoumetrové rozestupy a u vstupu do areálu Lázeňského centra Agricola si návštěvníci musí vydezinfikovat ruce. Roušky nejsou nutné jen do vody, při cestě k vodní ploše nebo při pobytu na lehátku. Povinné nošení roušek zůstává například při cestě do šaten nebo toalet.

Kapacita celého areálu Aquacentra včetně Saunového dolu Agricola bude omezena.
 
UPOZORNĚNÍ: Do Aquacentra by neměl vstupovat nikdo, kdo se necítí dobře či trpí nějakým infekčním onemocněním. Povoleno bude využívat i sprchy a šatny ob jednu skříňku. Tobogany jsou povoleny, musí se však dodržet rozestupy 1,5 metru i ve frontě. Zakázanou atrakcí budou chrliče, infra sauna a parní kabiny. Počítejte s tím! Žádáme všechny návštěvníky Lázeňského centra Agricola, aby dodržovali platná omezení stanovené vládou ČR.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.6.2020 16:00:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.