Rychlé vyhledávání akcí

Putování za Ježíškem

Putování za Ježíškem

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly bačovi najít  ztracenou ovečku, upekly s kuchařkou cukroví pro Ježíška a pochytaly třem králům jejich splašené koně?  Vezměte je s sebou v neděli 15.12. do Klatov na pohádkové Putování za Ježíškem.

Od 13 do 16:00 hodin  zde Městské kulturní středisko Klatovy pro Město  Klatovy ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství připravili odpolední program adventní pohádkový les s herci v krásných kostýmech. Ti budou představovat postavy z Betléma, které se vypravily pozdravit malého Ježíška. Protože je však před nimi dlouhá cesta a nastraženy jsou nejrůznější překážky, děti jim budou muset pomoc úkoly vyřešit tak,  aby se za Spasitelem dostaly.  Na startu na náměstí Míru  vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli –  rovněž na náměstí  - pak od andělské bytosti  dostanou všichni malí poutníci malý dáreček.

Věková kategorie:od 2 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 4.12.2019 22:57:49

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.