Rychlé vyhledávání akcí

Prohlídky Brna pro děti

Prohlídky Brna pro děti

Projít se po Brně s průvodcem není jenom pro dospělé! TIC BRNO připravilo na letní sezónu několik prohlídek pro děti, ale nudit se při nich nebudou ani jejich rodiče.
Nejenom jak to bylo s krokodýlem a kolem kutáleným z Lednice, ale také další pověsti vyslechnou menší děti od průvodce Ondřeje Slávika. Pořádnou akci, napětí, vzrušení, ale zároveň velkou legraci zažijí malí i velcí při prohlídce s názvem Slavné brněnské souboje. Návštěvníci potkají v centru města třeba barona Trencka nebo Šemberu z Boskovic, kteří to se zbraněmi uměli.

Jak to v Brně vypadalo v 89. a jak se na události díval malý kluk? To poví historik a autor knihy Jak tu ruplo (v Brně) Michal Konečný. Prohlídka je spíše pro děti starší 10 let. Pro děti (nad 7 let) a mládež do 18 let je vstupné pouze 60,-Kč. Pro celou rodinu, 2 dospělé a 2 děti, stojí lístek 300,-Kč. Nezmeškejte tuto nabídku a zpříjemněte si prázdninové dny v Brně!
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.7.2020 20:07:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.