Rychlé vyhledávání akcí

Příběhy vietnamské kuchyně

Příběhy vietnamské kuchyně

Pokud nejste turisty, kteří si jen odškrtávají v diářích, jakou další zemi „udělali“, ale máte duši skutečného cestovatele-objevitele, bude se vám přednáška „Příběhy vietnamské kuchyně“ líbit. Projdeme se trhy a tržnicemi, nakoukneme do tradičních domů a kuchyní v horách severního Vietnamu, zastavíme se u rybářů ve středním Vietnamu a dojedeme až na jih do delty Mekongu na plouvoucí trhy. Probereme fenomény rýže, vietnamské kávy „cafe phin“ a lotosového čaje, čerstvého piva „bia hoi“, tradiční výroby jídelních hůlek, rýžového papíru, nudlí, rybí omáčky, stolování v rodinách, street food, „ptačí kavárny“… i pro nás tolik kontroverzní téma konzumace psího masa.

Na závěr je připraven bonus ve formě receptů na originální nesmažené „letní vietnamské závitky“ a osvěžující salát, které vás okouzlí svou autentičností a jednoduchostí a kvůli kterým se k vám vaše návštěvy budou chtít stále vracet.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.7.2020 9:17:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.