Rychlé vyhledávání akcí

Poplach v galerii - rodinná úniková hra

poplach_v_galerii_unikovka_ulita_ilustrfoto

Prožijte naplno chvíle v rodinné únikové místnosti. Výstava jakou jste v Ulitě ještě neviděli.....Monet, Picasso, Matisse, Warhol, Mondrian a další. V galerii na Vás čeká překvapení v podobě únikové hry. Vyřešíte záhadu ztraceného obrazu? ! Splň úkoly a vyřeš hádanky s pomocí svého týmu. Nejsi na to sám.
Čekají vás více či méně náročné úlohy. Často se prolíná logické uvažování, kreativita i další dovednosti z různých oblastí. Úkoly jsou koncipovány tak, aby se bavili malí i velcí. Nezřídka se stává, že děti nalézají řešení rychleji než rodiče a přispět svojí troškou může každý člen rodiny.

Vybraná sobota v měsíci od 10:00 – 18:00 hod. a pondělí, středa podle rezervačního systému., Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita.

Únikovou hru si můžete rezervovat online: https://unikovka-ulita.reenio.cz

Začíná se vždy v celou hodinu a hra je cca na 45 minut.
Více informací najdete na www.ulita
Věk účastníků: 5-99 let
Vstupné: 350,-/tým 2-6 hráčů

Věková kategorie:5 - 99 let
Délka trvání akce:45 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.6.2020 10:52:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.