Rychlé vyhledávání akcí

MaTaDe

knihydetske

Knihovna Smíchov srdečně zve rodiče s malými dětmi na MaTaDe - Máma, Táta, Děti, pořad s pohádkami, čtením, zpěvem i malováním. Jde o společná setkání nad knížkami, s nimiž se děti od nejútlejšího věku seznamují pomocí pohybových aktivit, dramatizace textu a hudebních či rytmických hrátek. Nechybí proto písničky, říkadla, ale ani masky a převleky. Vybrané pohádky jsou napůl vyprávěné a napůl hrané jako divadélko – a po celou dobu děti vstupují do příběhu a podílejí se na jeho dalším odvíjení. Procvičují tělíčko (hopsání, tancování, protahování a jiné pohybové aktivity), procvičují rozum (hádanky a říkadla), ale setkají se též s dotykovými nebo čichovými vjemy. Na závěr každého setkání je připravena výtvarná dílnička, kde děti mohou ztvárnit, co v předchozích chvilkách zažily.

Pokud byste měli zájem přijít a ještě jste se nezapsali, můžete tak učinit e-mailem (budete zapsáni automaticky, odpověď nezasíláme), telefonicky: 770 130 229 nebo osobně v knihovně Smíchov.

Věková kategorie:malé děti s rodiči

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


neregistrovany uzivatel - 28.4.2009 14:05

MaTaDe se koná pouze ve vybrané pátky, nikoliv každý pátek. Stejně tak je potřeba se na pořad předem přihlásit (kvůli kapacitě účastníků), nejlépe telefonicky nebo osobně v knihovně.

 

Poslední aktualizace: 11.2.2020 13:16:33

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.