Rychlé vyhledávání akcí

Masopustní polévka, která pomáhá

Masopustní polévka, která pomáhá

První ročník sousedské akce, kdy si sousedé pomáhají navzájem vařením a prodejem polévky.
Kdo se chce zapojit do akce jako kuchař uvaří polévku, kterou nejlépe umí, z těch nejlepších surovin a na místě, v den akce ji prodává. Výtěžek z prodeje pak putuje na dobročinné účely.

V Českém Krumlově je akce poprvé a doufáme, že zahájí tradici. Vaří 12 kuchařů a je se na co těšit. Cílem je vybrat 50 tisíc Kč, které věnujeme dobročinné organizaci ICOS, která pomáhá v Českém Krumlově v mnoha místech. Jestli máte rádi toto město a jeho romantiku, tak přijeďte na masopustní karneval, skvělou polévku a procházku uličkami bez davů turistů. A kdyby náhodou napadl sníh, bude to jako v pohádce, pocukrované a nezapomenutelné. A přespat v některém z penzionů a udělat si víkend uprostřed týdne není nikdy k zahození. Tak pojďte pomoc a ještě se skvěle najíst.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 18.2.2020 23:04:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.