Rychlé vyhledávání akcí

Kostičkofest 2020

Kostičkofest 2020

Kostičkofest 2020 je oslavou zábavy při kreativní tvorbě ze stavebnic různých obchodních značek a rovněž nabídne na expozičně - herní výstavě bohatou inspiraci díky ateliérovým exponátům i sbírkovým fondům.
Letos v letních měsících potěší příznivce kreativního skládání v Mladé Boleslavi, kde se na expoziční ploše více než 500 m2 ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi představí svou větší část největší soukromé sbírky edice Lego® Technic® v ČR, která k dnešnímu dni čítá téměř 390 různých modelů továrních setů, alternativ a převzaté vlastní tvorby převážně od zahraničních stavitelů. Dále se představí vlastní tvorba staveb české i zahraniční lidové architektury od prvních roubenek přes zámky až po ultra moderní pasivní domy a také občanská vybavenost současné doby z oblíbené české stavebnice CHEVA®, která se svými produkty z divize hraček prezentuje na trhu více než 30 let. Expozici doplní výběr továrních setů hradů a zámků pro dívky i chlapce od českého výrobce GECCO, který na trhu se svými produkty úspěšně setrvává více než 12 let. 

Součástí výstavy bude také komfortní dětská herna s kostičkami Lego® Classic®, Gecco a CHEVA® pro starší a zkušenější stavitele a pro menší děti (věkově 3 - 5 let) stavebnice CHEVA® BIMBO® a Lego® Duplo®.  
Na pokladně instituce si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice za fajn ceny. Po dobu konání bude probíhat také soutěž o hodnotné stavebnice.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.7.2020 20:54:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.