Rychlé vyhledávání akcí

Kdo se po městě prohání, když odzvoní klekání?

Kdo se po městě prohání, když odzvoní klekání?

To, že se v noci dějí podivné věci, to ví přeci každý. A co teprve, když v noci vyrazíte ven do města! Na každém rohu musíte být opatrní (člověk nikdy neví, kde se v noci zrovna rozhodně procházet nějaké to strašidlo nebo duch).
Kdo se po městě prohání, když odzvoní klekání? - dětská vycházka

To, že se v noci dějí podivné věci, to ví přeci každý. A co teprve, když v noci vyrazíte ven do města! Na každém rohu musíte být opatrní (člověk nikdy neví, kde se v noci zrovna rozhodně procházet nějaké to strašidlo nebo duch). A paní průvodkyně, jako naschvál, se rozhodne jít těmi nejtemnějšími uličkami, vyprávět o zazděné jeptišce a zastavit zrovna tam, co býval hřbitov. Neskutečně riskantní! Hlavně pro všechny děti, které chtějí zažít nějaké to dobrodružství, absolutně neodolatelné. Takže všichni, co se chtějí s námi bát, hurá na vycházku.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 8.6.2020 13:23:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.