Rychlé vyhledávání akcí

Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny v Děčíně a Ústí nad Labem

Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny v Děčíně a Ústí nad Labem

Turistická sezóna na Labské stezce bude slavnostně zahájena 28. března 2020. Jarní odemykání Labské stezky v Ústeckém kraji, cyklojízda a bohatý doprovodný program, Ústí nad Labem, Děčín.
Během dne budou mít návštěvníci možnost na akci vyzkoušet elektrokola, koloběžky, handbike trenažer nebo si díky novým informační materiálům Destinační agentury České středohoří naplánovat výlety po Labské stezce i jejím okolí. Děti jistě ocení skákací hrad a řadu soutěží. Dospělí si pak můžou nechat zdarma seřídit své bicykly nebo poslechnout hudební kapely.


Program:

09:30 – 13:00
Odemykání Labské cyklostezky
Cyklojízda z Ústí nad Labem do Děčína. Pojďme společně odemknout Labskou cyklostezku parádní projížďkou!
Cyklocentrum Ústí nad Labem

10:00 – 17:00
Znovuotevření zámeckých zahrad
Zámek otevře své jižní zahrady jako každý rok při příležitosti zahájení turistické sezóny. Letos navíc se skvělým programem ...
Zámek Děčín

10:00 – 11:00
Znovuotevření velkého akvária
+ vyhlášení kampaně EAZA Which Fish Campaign. Pro děti je připraven rybí dáreček. PO CELÝ DEN 50% SLEVA NA VSTUPNÉ.
Expozice Rajské ostrovy

10:00 – 19:00
Family Food Festival
Spousta zajímavého a dobrého jídla, pití, sladkých dobrot, kaváren a pivovarů .... V infu se dozvíte o konkrétních podnicích, které se na zahájení předvedou.
Smetanovo nábřeží

10:00 – 16:00
Labský obojživelník
Active Point Děčín vás zve na druhý ročník recesního obojživelného závodu o sud pana Kapitána. Naloďte se s posádkou v Děčíně pod zámkem na kanoi či raft, zdolejte vodní živel až do Dolního Žlebu a co nejrychleji po Labské stezce zpět do Děčína.
Smetanovo nábřeží

14:00 – 16:00
Startujeme! + "Pastýřská 50"
Zoologická zahrada započne svou sezónu, navíc pořádá každoroční srandamač "Pastýřská 50" aneb na běžkách bez sněhu. PO CELÝ DEN 50 % SLEVA NA VSTUPNÉ.
Zoo Děčín

14:45 – 16:00
Děčínský zámecký běh
Tradiční běžecký závod v rámci zahájení sezony. Šestikilometrová trať se skládá ze tří dvoukilometrových okruhů v prostoru Smetanovo nábřeží, Křížová ulice, Děčínský zámek, Mariánská louka, Labská stezka. Běh je rozdělen do několika kategorií...
Smetanovo nábřeží

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 9.3.2020 23:27:55

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.